



2 851 ₴
Це професійний вимірювальний прилад призначений для вимірювання постійного і змінного струму до 600A AC/DC (піддіапазони 6А / 60А / 600А), напруги AC/DC до 600В, опору до 10 МОм, частоти, а також тестування діодів і перевірки цілісності ланцюга зі звуковою індикацією.
Особливістю струмових кліщів є наявність дворядкового РК-дисплея з підсвічуванням на 6000 відліків, висока роздільна здатність, автоматичний вибір меж і режимів вимірювань, мають функцію автовимкнення через 10 хвилин бездіяльності, а також наявність функції NCV - безконтактного детектування високої напруги.
Корпус пристрою виготовлений з зміцненого пластику з прогумованою поверхнею для кращої фіксації в руці і захисту електронних компонентів від зовнішнього механічного впливу.
ОСОБЛИВОСТІ токоизмерительных кліщів:
Функції вимірювань: AC/DC струм, AC/DC напруга, опір, частота
Функції утримання поточних значень виміру
Дворядковий РК дисплей з індикатором і підсвічуванням на 6000 відліків.
Функція продзвонювання ланцюга, тестування діодів
Функція безконтактного детектування високої напруги - NCV
Відповідність стандартам EN61010-1,-2-030 EN61010,-2-032 600В CAT III, ROHS/REACH.
Харчування струмових кліщів здійснюється від двох батарей 1,5 В типорозміру ААА.
Характеристики:
| Тип: | Струмовимірювальні кліщі |
| Вимірювані параметри: | Частота, DC Струм, Напруга AC, Опір, Напруга DC, Струм AC |
| Діаметр кліщів: | 24 мм |
| Діапазон струму AC: | 60А / 600А |
| Діапазон струму DC: | 60А / 600А |
| Діапазон напруги AC: | 6В / 60В / 600В |
| Діапазон напруги DC: | 6В / 60В / 600В |
| Діапазон частоти: | 60Гц / 1кГц |
| Діапазон опору: | 6кОм / 60кОм / 600кОм / 6МОм / 60МОм |
| Додаткові функції: | Утримання результату, Функція NCV, Діод-тест, Тест на провідність, Автоматичний вибір діапазону |
| Тип живлення: | AAA |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Розміри: | 189x70x37 мм |
| Вага: | 0.25 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROTESTER |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип вимірюваного струму | DC/AC |
| Загальні | |
| Вага | 0.25 кг |
| Висота | 37 мм |
| Довжина | 189 мм |
| Ширина | 70 мм |