
312 ₴
Незамінний помічник у роботі, що значно спростить процес. Головка торцева під монтировку призначена для монтажу/демонтажу різьбових з'єднань. Проведена головка з якісної хром-ванадієвої сталі, з подальшою термообробкою і подвійним хромонікелевим покриттям. Термічна обробка підвищує якість покриття і підвищує стійкість до зносу і іржавіння.
Характеристики:
| Тип інструменту: | Під монтировку |
| Робочий профіль: | 6-граней |
| Розмір: | 41 мм |
| Довжина: | 75 мм |
| Діаметр отвору: | 23 мм |
| Матеріал: | CR-V (Chrome-Vanadium Alloy Steel) |
| Система виміру: | Метрична |
| Вага: | 0.65 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СНД |
| Країна виробник | Україна |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 41 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |