




1 052 ₴
Ідеально підходить для комплектування інструментів і деталей, а так само для зберігання, транспортування, перенесення і зручного доступу до ручного інструменту великогабаритних розмірів. Функционален и находит применение во многих сферах деятельности: перенос и организации пространства - благодаря нему все лежит в одном месте, комплектация индивидуальных инструментов для домашнего мастера, обеспечение работников коммунальных служб комплектом оборудования, при комплектации необходимого набора инструментов и аксессуаров для автомобиля, мастерской, гаража или СТО, а также хранения самых разнообразных предметов в быту.
Главное преимущество таких ящиков - легкий вес и мобильность. Их удобно переносить и хранить.
Особенности:
-Ударостійкий морозостійкий поліпропіленовий цільний корпус, стійкий до ультрафіолету;
Знімна кришка дозволяє використовувати його в обмеженому просторі;
- Міцні металеві замки;
- Ручки для перенесення;
- Міцне дно;
- М'які прогумовані ніжки;
- Структурні стінки, що забезпечують жорсткість і міцність.
Характеристики:
Характеристики:
Торгова марка :Ultra
Довжина: 801 мм
Обсяг: 60 л
Ширина: 383 мм
Висота: 325 мм
Маса: 4.26 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ultra |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.26 кг |
| Висота | 325 мм |
| Довжина | 801 мм |
| Ширина | 383 мм |