




1 660 ₴
Ящик для інструменту з бічними органайзерами Profi 510×230×210мм ULTRA (7402402)
Ідеально підходить для комплектування інструментів і деталей, а так само для зберігання, транспортування, перенесення і зручного доступу до ручного інструменту великогабаритних розмірів. Функціональний і знаходить застосування в багатьох сферах діяльності: перенесення і організації простору - завдяки ньому все лежить в одному місці, комплектація індивідуальних інструментів для домашнього майстра, забезпечення працівників комунальних служб комплектом обладнання, при комплектації необхідного набору інструментів і аксесуарів для автомобіля, майстерні, гаражі, СТО, а також зберігання найрізноманітніших предметів у побуті. Допомагає системно організувати зберігання дрібних деталей: кріплення, шайб, гайок і інших дрібниць. Простота в пошуку необхідних деталей забезпечується наявністю декількох секцій. Головна перевага таких ящиків - легкий вага і мобільність. Їх зручно переносити та зберігати.
Особливості:
-Знімний лоток і 2 бічних органайзера для зручності роботи;
- Можливість використання навісного замка;
- Ергономічна міцна ручка з алюмінію з м'якими вставками для зручного перенесення;
- Структурні стінки, що забезпечують жорсткість і міцність;
- Ударостійкий морозостійкий поліпропіленовий цільний корпус, стійкий до ультрафіолету;
- Міцне дно;
- Надійні алюмінієві замки.
Характеристики:
Торгова марка :Ultra
Довжина: 510 мм
Ширина: 230 мм
Висота: 210 мм
Маса: 2.3 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ultra |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень/кишень | 2 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 230 мм |