





1 142 ₴
Ящик для інструменту металеві замки 510×235×230мм ULTRA (7402222)
Ідеально підходить для комплектування інструментів і деталей, а так само для зберігання, транспортування, перенесення і зручного доступу до ручного інструменту великогабаритних розмірів. Функціональний і знаходить застосування в багатьох сферах діяльності: перенесення і організації простору - завдяки ньому все лежить в одному місці, комплектація індивідуальних інструментів для домашнього майстра, забезпечення працівників комунальних служб комплектом обладнання, при комплектації необхідного набору інструментів і аксесуарів для автомобіля, майстерні, гаражі, СТО, а також зберігання найрізноманітніших предметів у побуті. Допомагає системно організувати зберігання дрібних деталей: кріплення, шайб, гайок і інших дрібниць. Простота в пошуку необхідних деталей забезпечується наявністю декількох секцій.
Головна перевага таких ящиків - легкий вага і мобільність. Їх зручно переносити та зберігати.
Особливості:
-Ударостійкий морозостійкий поліпропіленовий цільний корпус, стійкий до ультрафіолету;
- Знімний лоток для зручності роботи;
- Ергономічна ручка для зручного перенесення;
- Міцні металеві замки.
Характеристики:
Торгова марка :Ultra
Довжина: 510 мм
Ширина: 235 мм
Висота: 230 мм
Маса: 3кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ultra |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 235 мм |