



930 ₴
Ідеально підходить для комплектування інструментів і деталей, а так само для зберігання, транспортування, перенесення і зручного доступу до ручного інструменту великогабаритних розмірів. Функционален и находит применение во многих сферах деятельности: перенос и организации пространства - благодаря нему все лежит в одном месте, комплектация индивидуальных инструментов для домашнего мастера, обеспечение работников коммунальных служб комплектом оборудования, при комплектации необходимого набора инструментов и аксессуаров для автомобиля, мастерской, гаража или СТО, а также хранения самых разнообразных предметов в быту. Помогает системно организовать хранение мелких деталей: крепежа, шайб, гаек и других мелочей. Простота в пошуку необхідних деталей забезпечується наявністю декількох секцій.
Головна перевага таких ящиків - легкий вага і мобільність. Їх зручно переносити та зберігати.
Особливості:
-Ударостійкий морозостійкий поліпропіленовий цільний корпус, стійкий до ультрафіолету;
- Структурні стінки, що забезпечують жорсткість і міцність;
- Міцне дно;
- Органайзери на кришці, що дозволяють розмістити дрібні предмети;
-Ергономічна ручка для зручного перенесення;
- Міцні пластикові замки.
Характеристики:
Торгова марка :Ultra
Довжина: 507 мм
Ширина: 254 мм
Висота: 259 мм
Маса: 3.5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ultra |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Висота | 259 мм |
| Довжина | 507 мм |
| Ширина | 254 мм |