




721 ₴
Контейнер для інструменту 60л 393×600×410мм SIGMA (7404281)
Ідеально підходить для комплектування інструментів і деталей, а так само для зберігання, транспортування, перенесення і зручного доступу до ручного інструменту великогабаритних розмірів. Функціональний і знаходить застосування в багатьох сферах діяльності: перенесення і організації простору - завдяки ньому все лежить в одному місці, комплектація індивідуальних інструментів для домашнього майстра, забезпечення працівників комунальних служб комплектом обладнання, при комплектації необхідного набору інструментів і аксесуарів для автомобіля, майстерні, гаражі, СТО, а також зберігання найрізноманітніших предметів у побуті. Головна перевага таких ящиків - легкий вага і мобільність. Їх зручно переносити та зберігати.
Особливості:
-Ударостійкий морозостійкий поліпропіленовий цільний корпус, стійкий до ультрафіолету;
- Структурні стінки, що забезпечують жорсткість і міцність;
- Міцне дно;
Знімна кришка дозволяє використовувати його в обмеженому просторі;
-Міцні пластикові замки.
Характеристики:
Торгова марка : Sigma
Довжина: 393 мм
Обсяг: 60 л
Ширина: 600 мм
Висота: 410 мм
Маса: 2.883 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.883 кг |
| Висота | 410 мм |
| Довжина | 393 мм |
| Ширина | 600 мм |