






1 340 ₴
Ящик для інструменту 564×310×310мм SIGMA (7404051)
Идеально подходит для организации пространства - благодаря нему все лежит в одном месте. Так же, выполняет функции хранения, транспортировки, переноса и удобного доступа к ручному инструменту. Органайзер – состоят из множества отделений, предназначенных для хранения крепежа, измерительных инструментов, отверток и массы других нужных мелочей. Пластиковые боксы обладают своими неоспоримыми преимуществами. В первую очередь, они имеют малый вес и, соответственно, легки и удобны при переноске. Крім того, мають морозостійку обробку поверхні, що захищає зберігається всередині ящиків інструмент від великих перепадів температур.
Особливості:
-Ударостійкий морозостійкий поліпропіленовий цільний корпус, стійкий до ультрафіолету;
- Переносний знімний лоток для зручності роботи;
- Органайзери на кришці, що дозволяють розмістити дрібні предмети;
- Міцні пластикові замки;
- Ергономічна ручка для зручного перенесення.
Характеристики:
Торгова марка :SIGMA
Довжина: 564мм
Ширина: 310 мм
Висота: 310 мм
Маса: 2.79 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень/кишень | 4 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.79 кг |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 564 мм |
| Ширина | 310 мм |