






1 094 ₴
Ящик для інструменту з органайзером 535×291×280мм SIGMA (7403811)
Ідеально підходить для організації простору - завдяки ньому все лежить в одному місці. Так само, виконує функції зберігання, транспортування, перенесення і зручного доступу до ручного інструменту. Органайзер – складаються з безлічі відділень, призначених для зберігання кріплення, вимірювальних інструментів, викруток і маси інших потрібних дрібниць. Пластикові бокси мають своїми незаперечними перевагами. В першу чергу, вони мають малу вагу і, відповідно, легкі і зручні при перенесенні. Крім того, мають морозостійку обробку поверхні, що захищає зберігається всередині ящиків інструмент від великих перепадів температур.
Особливості:
-Ударостійкий морозостійкий поліпропіленовий цільний корпус, стійкий до ультрафіолету;
- Переносний знімний лоток для зручності роботи;
- Органайзери на кришці, що дозволяють розмістити дрібні предмети;
- Міцні пластикові замки;
- Ергономічна ручка для зручного перенесення.
Характеристики:
Торгова марка :SIGMA
Довжина: 535мм
Ширина: 291 мм
Висота: 280 мм
Маса: 2.11 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень/кишень | 4 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.11 кг |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 535 мм |
| Ширина | 291 мм |