







1 708 ₴
Ящик для інструменту Profi 585×310×280мм ULTRA (7402392)
Ідеально підходить для комплектування інструментів і деталей, а так само для зберігання, транспортування, перенесення і зручного доступу до ручного інструменту великогабаритних розмірів. Функціональний і знаходить застосування в багатьох сферах діяльності: перенесення і організації простору - завдяки ньому все лежить в одному місці, комплектація індивідуальних інструментів для домашнього майстра, забезпечення працівників комунальних служб комплектом обладнання, при комплектації необхідного набору інструментів і аксесуарів для автомобіля, майстерні, гаражі, СТО, а також зберігання найрізноманітніших предметів у побуті. Допомагає системно організувати зберігання дрібних деталей: кріплення, шайб, гайок і інших дрібниць. Простота в пошуку необхідних деталей забезпечується наявністю декількох секцій.
Головна перевага таких ящиків - легкий вага і мобільність. Їх зручно переносити та зберігати.
Особливості:
- Знімний лоток для зручності роботи;
- Міцне дно;
- Ударостійкий морозостійкий поліпропіленовий цільний корпус, стійкий до ультрафіолету;
- Ергономічна ручка для зручного перенесення;
- Структурні стінки, що забезпечують жорсткість і міцність;
- Міцні металеві замки.
Характеристики:
Торгова марка :Ultra
Довжина: 585 мм
Ширина: 310 мм
Висота: 280мм
Маса: 4кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ultra |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 585 мм |
| Ширина | 310 мм |