






2 484 ₴
Набір ящиків для інструменту 4в1 320×155×139мм, 413×212×186мм, 486×267×242мм, 564×310×310мм SIGMA (7404011)
Набір включає 4 ящики різних розмірів. Ідеально підходить для комплектування інструментів і деталей, а так само для зберігання, транспортування, перенесення і зручного доступу до ручного інструменту великогабаритних розмірів. Функціональний і знаходить застосування в багатьох сферах діяльності: перенесення і організації простору - завдяки ньому все лежить в одному місці, комплектація індивідуальних інструментів для домашнього майстра, забезпечення працівників комунальних служб комплектом обладнання, при комплектації необхідного набору інструментів і аксесуарів для автомобіля, майстерні, гаражі, СТО, а також зберігання найрізноманітніших предметів у побуті. Допомагає системно організувати зберігання дрібних деталей: кріплення, шайб, гайок і інших дрібниць. Простота в пошуку необхідних деталей забезпечується наявністю декількох секцій.
Головна перевага таких ящиків - легкий вага і мобільність. Їх зручно переносити та зберігати.
Особливості:
-Ударостійкий пластик, стійкий до ультрафіолету;
- Переносний знімний лоток для зручності роботи;
- Органайзери на кришці, що дозволяють розмістити дрібні предмети;
- Міцні пластикові замки;
- Ергономічна ручка для зручного перенесення;
- Міцне дно.
У набір входять ящики:
7404021 (320×155×139мм);
7404031 (413×212×186мм);
7404041 (486×267×242мм);
7404051 (564×310×310мм).
Дані ящики Ви також можете придбати окремо.
Характеристики:
Торгова марка :Sigma
Довжина: 320/413/486/564 мм
Ширина: 155/212/267/310 мм
Висота: 139/186/242/310 мм
Маса: 6.667 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.667 кг |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 564 мм |
| Ширина | 310 мм |