




1 348 ₴
Ящик для інструменту (металеві замки) 564×310×388мм SIGMA (7403561)
Ідеально підходить для організації простору - завдяки ньому все лежить в одному місці. Так само, виконує функції зберігання, транспортування, перенесення і зручного доступу до ручного інструменту. Органайзер – складаються з безлічі відділень, призначених для зберігання кріплення, вимірювальних інструментів, викруток і маси інших потрібних дрібниць. Пластикові бокси мають своїми незаперечними перевагами. В першу чергу, вони мають малу вагу і, відповідно, легкі і зручні при перенесенні. Крім того, мають морозостійку обробку поверхні, що захищає зберігається всередині ящиків інструмент від великих перепадів температур.
Особливості:
-Ударостійкий пластик, стійкий до ультрафіолету;
- Міцне дно;
- Ергономічна ручка для зручного перенесення;
- Міцні металеві замки;
-Переносний знімний лоток для зручності роботи;
-Органайзери на кришці, що дозволяють розмістити дрібні предмети.
Характеристики:
Торгова марка :SIGMA
Довжина: 564мм
Ширина: 310мм
Висота: 388мм
Маса: 3.215 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.215 кг |
| Висота | 388 мм |
| Довжина | 564 мм |
| Ширина | 310 мм |