







529 ₴
Ящик для інструменту з органайзером 465×230×220мм GRAD (7406115)
Ящик призначений для зберігання, транспортування, перенесення і зручного доступу до ручного інструменту. Допомагає системно організувати зберігання дрібних деталей: кріплення, шайб, гайок і інших дрібниць. Пластикові бокси мають своїми незаперечними перевагами. В першу чергу, вони мають малу вагу і, відповідно, легкі і зручні при перенесенні. Простота в пошуку необхідних деталей забезпечується наявністю декількох секцій. Функціональний і знаходить застосування в багатьох сферах діяльності
Особливості:
-Міцні пластикові замки;
- Міцне дно;
- Ергономічна ручка для зручного перенесення;
- Знімний лоток для зручності роботи;
-Органайзери на кришці, що дозволяють розмістити дрібні предмети.
Характеристики:
Торгова марка :Grad
Довжина: 465мм
Ширина: 230мм
Висота: 220мм
Маса: 7.744 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grad |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.744 кг |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 465 мм |
| Ширина | 230 мм |