








716 ₴
Ящик для інструменту 500×250×250мм ULTRA (7402032)
Ящик призначений для зберігання, транспортування, перенесення і зручного доступу до ручного інструменту. Допомагає системно організувати зберігання дрібних деталей: кріплення, шайб, гайок і інших дрібниць. Пластикові бокси мають своїми незаперечними перевагами. В першу чергу, вони мають малу вагу і, відповідно, легкі і зручні при перенесенні. Простота в пошуку необхідних деталей забезпечується наявністю декількох секцій. Функціональний і знаходить застосування в багатьох сферах діяльності
Особливості:
-Ударостійкий морозостійкий поліпропіленовий цільний корпус, стійкий до ультрафіолету;
- Структурні стінки, що забезпечують жорсткість і міцність;
- Міцне дно;
- Знімний лоток для зручності роботи;
- Органайзери на кришці, що дозволяють розмістити дрібні предмети;
- Міцні пластикові замки;
- Ергономічна ручка для зручного перенесення.
Характеристики:
Торгова марка :Ultra
Довжина: 500мм
Ширина: 260мм
Висота: 240мм
Вага: 1.5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ultra |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 260 мм |