





586 ₴
Контейнер для інструменту 30л 390×600×200мм SIGMA (7404261)
Контейнер призначений для зберігання, транспортування, перенесення і зручного доступу до ручного інструменту великогабаритних розмірів. Пластикові бокси мають своїми незаперечними перевагами. В першу чергу, вони мають малу вагу і, відповідно, легкі і зручні при перенесенні. Простота в пошуку необхідних деталей забезпечується наявністю декількох секцій. Функціональний і знаходить застосування в багатьох сферах діяльності
Особливості:
-Ударостійкий пластик, стійкий до ультрафіолету;
Знімна кришка дозволяє використовувати його в обмеженому просторі;
-Міцні пластикові замки;
-Міцне дно;
-Структурні стінки, що забезпечують жорсткість і міцність
Характеристики:
Торгова марка : Sigma
Довжина: 390мм
Об'єм: 30л
Ширина: 600 мм
Висота: 200 мм
Маса: 1.819 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.819 кг |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 600 мм |