



387 ₴
Ящик для інструменту прозорий 310×150×110мм ULTRA (7402092)
Ящик призначений для зберігання, транспортування, перенесення і зручного доступу до ручного інструменту. Допомагає системно організувати зберігання дрібних деталей: кріплення, шайб, гайок і інших дрібниць. Пластикові бокси мають своїми незаперечними перевагами. В першу чергу, вони мають малу вагу і, відповідно, легкі і зручні при перенесенні. Простота в пошуку необхідних деталей забезпечується наявністю декількох секцій. Функціональний і знаходить застосування в багатьох сферах діяльності
Особливості:
- Ударостійкий морозостійкий поліпропіленовий цільний корпус, стійкий до ультрафіолету;
- Міцне дно;
- Прозорий пластик, що дозволяє бачити внутрішнє наповнення (в ящику 305 × 150 × 100 мм);
- Структурні стінки, що забезпечують жорсткість і міцність;
- Міцні пластикові замки;
- Ергономічна ручка для зручного перенесення.
Характеристики:
Торгова марка :Ultra
Довжина: 305 мм
Ширина: 150 мм
Висота: 100 мм
Маса: 3.5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ultra |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.3 кг |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 150 мм |