





452 ₴
Ящик для інструменту 410×209×195мм SIGMA (7403901)
Идеально подходит для организации пространства - благодаря нему все лежит в одном месте. Так же, выполняет функции хранения, транспортировки, переноса и удобного доступа к ручному инструменту. Органайзер – состоят из множества отделений, предназначенных для хранения крепежа, измерительных инструментов, отверток и массы других нужных мелочей. Пластиковые боксы обладают своими неоспоримыми преимуществами. В первую очередь, они имеют малый вес и, соответственно, легки и удобны при переноске. Крім того, мають морозостійку обробку поверхні, що захищає зберігається всередині ящиків інструмент від великих перепадів температур.
Особливості:
-Органайзери на кришці, що дозволяють розмістити дрібні предмети;
- Ергономічна ручка для зручного перенесення;
- Міцне дно;
- Ударостійкий пластик, стійкий до ультрафіолету;
-Міцні пластикові замки;
-Переносний знімний лоток для зручності роботи.
Характеристики:
Торгова марка :SIGMA
Довжина: 410мм
Ширина: 209 мм
Висота: 195мм
Маса: 0.91 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.89 кг |
| Висота | 195 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 209 мм |