
59 596 ₴
Домкрат підкатний пневмо-гідравлічний 50т/25т TORIN TRA50-2A. Цей домкрат має можливість регулювати вантажопідйомність, використовуючи одні або обидва встановлених плунжера. Ідеально підходять для обслуговування вантажних автомобілів і легкого комерційного транспорту на шиномонтажах і автосервісах. Можна збільшити висоту підйому за допомогою спеціальних накладок.
Технічні характеристики
Мінімальна висота підкату: 235 мм
Підйом: 117 мм
Вага нетто: 79 кг
Загальна висота: 75 мм + 45 мм
Номінальний тиск: 32 МПа
Тиск: 0,6 ― 1 МПа
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 50 кг |
| Висота підйому | 235 мм |
| Висота підхоплення | 117 мм |
| Власна вага | 79 кг |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Пневмогідравлічний |
| Виробник | TORIN |