
15 400 ₴
Гідравлічний візок (рокла) POWERLIFT HPT30GP — це незамінний помічник у великому магазині або на складі, на фабриці, заводі та інших підприємствах. Незважаючи на те, що основна частина процесів на виробництвах (в тому числі і транспортування) вже автоматизовані, попит на рокли не знижується.
Володіє високою вантажопідйомністю при безпечної та швидкої вантажної роботи. Чудово підходить для горизонтального транспортування вантажів на середні і довгі відстані. Виготовлена з високоякісного матеріалу, надійна і довговічна у роботі.
Особливості: зручна, компактна і потужна гідравлічна візок відмінно підходить для перевезення вантажів у будь-яких умовах.
Технічні характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Власна вага | 79 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна висота підйому вантажу | 200 мм |
| Мінімальна висота підйому | 85 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри візка | |
| Висота | 1230 мм |
| Довжина | 1540 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Розміри вил | |
| Довжина вил | 1150 мм |
| Розміри рульових коліс | |
| Діаметр рульових коліс | 80 мм |
| Ширина рульових коліс | 200 мм |