
132 000 ₴
Підйом з верхньою синхронізацією вантажопідйомності на 4,5 т, заввишки 1980м! З електронним розблокуванням захисних стопорів, 2-х стоїчний електрогідравальний, симетричний підйомник з верхньою рампою для СТО з обмеженою висотою стелі (верхня синхронізація). Грузопід'ємність - 4,5 тонни Потребуваної потужності: 380B, 3кВт. На підйомник дають 12 місяців гарантії. Можливо встановити авторизований спеціаліст, який встановить підйомник на заздалегідь підготовлені підлоги. На встановлення дається гарантія!
Технічні характеристики:
| Тип транспорту: | Легковажне |
| Тип пристрою: | Електромагравлічний |
| Вантаж: | 4.5 т |
| Синхронізація: | Верхняя |
| Розблокування стопорів: | Електромагнітний |
| Висота підйому: | 1980 мм |
| Ширина проїзду: | 2835 мм |
| Час підйому: | 40 с |
| Час опускання: | 40 с |
| Довжина передніх лап: | 910-1748 мм |
| Довжина задніх лап: | 910-1748 мм |
| Напруження живлення: | 380 В |
| Сила двигуна: | 3 кВт |
| Розміри: | 4068 x 610 4050 мм |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Вага: | 1150 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 4500 кг |
| Висота підйому | 198 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга живлення | 380 В |
| Потужність двигуна | 3 кВт |
| Час опускання | 40 сек |
| Час підйому | 40 сек |