
33 396 ₴
Телескоп призначений для знімання, транспортування і перевірки герметичності вантажних коліс. Каретка вставляється в рух ручною черв’яковою лебідкою зі сталевим тросом через систему блоків. Ряд поліамидних роликів дає змогу легко обертати і позиціонувати колесо. Система безпеки включає в себе автоматичний стопор. П’ятипозиційна система захоплення надає змогу працювати з широким спектром діаметрів шин. Задні колеса обладнані гальмами для фіксації. Для безпечного транспортування шина фіксується ланцюгом. Пересування каретки по рамі через фторопластиві ролики (підшипники ковзання) для плавної і безшумної роботи.
Технічні характеристики:
| Тип: | Механічна |
| Висота підйому: | 700 мм |
| Вантаж: | 500 кг |
| Діаметр колеса: | 350 - 1400 мм |
| Ширина колеса: | 550 мм |
| Габарити упаковки: | 1100х1216х1683 мм |
| Вага: | 139 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ХЗСО |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вантажопідйомність | 500 |