

4 975 ₴
Насос каналізація 0.55КВт Hmax 12м Qmax 242л/мін AQUATICA (773411)
Насоси цієї серії можуть використовуватися для того, щоб відкачувати забруднені рідини, які можуть містити сторонні предмети побутового використання, відведення дощових стоків з підвалів, гаражів, водовідведення з затоплених ділянок, відведення побутових стічних вод, відведення забруднених стоків у технологічних процесах, перекачування води на малих очисних спорудах і т.д.
Насосна частина:
Електродвигун:
Купити насос каналізації AQUATICA Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у вас виникли питання, ви можете подзвонити за вказаними номерами телефонів або замовити зворотній дзвінок. Експерти нашого інтернет-магазину дадуть Вам детальні консультації і допоможуть зробити правильний вибір.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 773411 |
| Вал двигуна | Неіржавка сталь AISI 304 |
| Висота упаковки, мм | 237.5 |
| Висота, мм | 385 |
| Вихідний патрубок | Чавун |
| Діаметр напірного патрубка DN2, " (дюйм) | 2 |
| Діаметр твердих частинок в підвішеному стані, мм | 35 |
| Довжина кабелю, м | 7 |
| Довжина упаковки, мм | 227 |
| Клас захисту | IP68 |
| Клас ізоляції | В |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Максимальна температура перекачується рідини, °C | 40 |
| Маса, кг | 17.6 |
| Механічне ущільнення | Кераміка/графіт |
| Мінімальна партія замовлення, шт. | 1 |
| Потужність, Вт | 550 Вт |
| Напор min, м | 5 |
| Напруга, В | 220 |
| Номінальна продуктивність, л/хв | 150 |
| Номінальна сила струму, I (А) | 4.1 |
| Номінальний напір, м | 8.3 |
| Обмотка статора двигуна | Мідь |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Перекачувальна рідина | Максимальний діаметр частинок у зваженому стані 35 мм |
| Продуктивність min, л/хв | 25 |
| Робоче колесо | Чавун |
| Тип двигуна | Асинхронний, закритого типу з вбудованою в обмотку термозахистом |
| Частота, Гц | 50 |
| Ширина упаковки, мм | 151 |
| Ширина, мм | 170 мм |
| з ножем (з різальним механізмом) | Немає |