


8 742 ₴
Насос стічний 1.3кВт Hmax 12м Qmax 300л/мін (з ножем) AQUATICA (773332)
Насоси цієї серії обладнані режучим механізмом і можуть використовуватися для: відкачування забруднених рідкостей, які можуть містити сторонні предмети побутового використання, відводу дощових стоків з підвалів, гаражів, водовідведення з затоплених ділянок, відведення побутових стічних вод, відведення забруднених стоків у технологічних процесах, перекачування води на невеликі очистки і т.д.
Насосна частина:
Електродвигун:
Купити насос каналізації AQUATICA Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у вас виникли питання, ви можете подзвонити за вказаними номерами телефонів або замовити зворотній дзвінок. Експерти нашого інтернет-магазину дадуть Вам детальні консультації і допоможуть зробити правильний вибір.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 773332 |
| Вал двигуна | Неіржавка сталь AISI 304 |
| Висота упаковки, мм | 245 |
| Висота, мм | 510 |
| Діаметр напірного патрубка DN2, " (дюйм) | 2 |
| Діаметр твердих частинок в підвішеному стані, мм | 10 |
| Довжина кабелю, м | 6 |
| Довжина упаковки, мм | 565 |
| Клас захисту | IP68 |
| Клас ізоляції | В |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Максимальна температура перекачується рідини, °C | 40 |
| Маса, кг | 22 |
| Матеріал корпусу | Чавун/неіржавка сталь AISI 304 |
| Механічне ущільнення | Кераміка/графіт |
| Мінімальна партія замовлення, шт. | 1 |
| Потужність, Вт | 1300 Вт |
| Напор min, м | 2.4 |
| Напруга, В | 220 |
| Номінальна продуктивність, л/хв | 200 |
| Номінальна сила струму, I (А) | 8 |
| Номінальний напір, м | 7.7 |
| Обмотка статора двигуна | Мідь |
| Особливості | Поплавковий вимикач забезпечує автоматичне включення і виключення насосів даної серії в залежності від рівня води |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Перекачувальна рідина | Максимальний діаметр частинок у зваженому стані 10 мм |
| Продуктивність min, л/хв | 50 |
| Робоче колесо | Чавун |
| Тип двигуна | Асинхронний, закритого типу з вбудованою в обмотку термозахистом |
| Частота, Гц | 50 |
| Ширина упаковки, мм | 305 |
| Ширина, мм | 191 мм |
| з ножем (з різальним механізмом) | Да |