


8 072 ₴
Насос стічний 1.1кВт Hmax 15.5м Qmax 300л/мін з ножем AQUATICA (773433)
Насоси цієї серії можуть використовуватися для того, щоб відкачувати забруднені рідини, які можуть містити сторонні предмети побутового використання, відведення дощових стоків з підвалів, гаражів, водовідведення з затоплених ділянок, відведення побутових стічних вод, відведення забруднених стоків у технологічних процесах, перекачування води на малих очисних спорудах і т.д.
Насосна частина:
Електродвигун:
Купити насос каналізації AQUATICA Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у вас виникли питання, ви можете подзвонити за вказаними номерами телефонів або замовити зворотній дзвінок. Експерти нашого інтернет-магазину дадуть Вам детальні консультації і допоможуть зробити правильний вибір.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Країна виробник | Китай |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 773433 |
| Вал двигуна | Неіржавка сталь AISI 304 |
| Висота упаковки, мм | 565 |
| Висота, мм | 405 |
| Вихідний патрубок | Чавун |
| Діаметр напірного патрубка DN2, " (дюйм) | 2 |
| Довжина кабелю, м | 7 |
| Довжина упаковки, мм | 290 |
| Клас захисту | IP68 |
| Клас ізоляції | В |
| Комплектація | Насос в зборі, інструкція, гарантійний талон, упаковка |
| Максимальна глибина занурення під дзеркало води, м | 5 |
| Максимальна температура перекачується рідини, °C | 40 |
| Маса, кг | 24 |
| Мінімальна партія замовлення, шт. | 1 |
| Потужність, Вт | 1100 Вт |
| Напруга, В | 220 |
| Номінальна сила струму, I (А) | 7.3 |
| Обмотка статора двигуна | Мідь |
| Особливості | Поплавковий вимикач забезпечує автоматичне включення і виключення насосів даної серії в залежності від рівня води |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Перекачувальна рідина | Максимальний діаметр частинок у зваженому стані 35 мм |
| Робоче колесо | Чавун |
| Різальний механізм | Да |
| Тип двигуна | Асинхронний, закритого типу з вбудованою в обмотку термозахистом |
| Частота, Гц | 50 |
| Ширина упаковки, мм | 235 |
| Ширина, мм | 155 мм |
| з ножем (з різальним механізмом) | Да |