
907 ₴
Шприц-масленка 120мл пістолетного типу TOPTUL JJBA0302
Прес-масленка або тавотниця - це пристосування для змащування деталей та вузлів ходової частини автомобіля. По суті, це клапан, який вкручується в окрему деталь одним кінцем, а до іншої кріпиться спеціальний шприц зі змащеним матеріалом.
Пристосування для змащування деталей та вузлів ходової частини автомобіля. По суті, це клапан, який вкручується в окрему деталь одним кінцем, а до іншої кріпиться спеціальний шприц зі змащеним матеріалом. У ТОЙ час тавотниця широко використовує автомобіль у умовах автосервісу, а також у приватній сфері.
Технічні характеристики:
| Об' єм картр.: | 120 мл |
| Робочий тиск: | 200 Бар |
| Клапан видалення повітря: | Є |
| Довжина наконечника: | 175 мм |
| Довжина: | 260 мм |
| Матеріал корпусу: | Метал |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Ємність контейнера | 120 мл |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина накінечника | 17.5 мм |