
11 770 ₴
Віброметр з функцією вимірювання частоти, кольоровий дисплей WINTACT WT63C.
Нова модель віброметра з високоточним п'єзоелектричним датчиком напруги.
Прилад дає змогу визначити якість механічних вузлів на виробництві завдяки визначенню середньоквадратичної швидкості, амплітуди зсуву або прискорення вібрації механічних вузлів і механізмів.
Показання віброметра виводяться на кольоровий графічний екран, а керувати ним можна за допомогою графічного меню і трьох кнопок управління.
Основні переваги:
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | wintact |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 250 |
| Висота | 180 |
| Довжина | 54 мм |
| Максимальний діапазон виміру швидкості | 199.9 мм/с |
| Максимальний діапазон виміру зсуву | 1.999 мм |
| Максимальний діапазон виміру прискорення | 199.9 м/с2 |
| Максимальний діапазон робочих частот | 4 |
| Мінімальний діапазон виміру швидкості | 0.1 мм/с |
| Мінімальний діапазон зсуву | 0.001 мм |
| Мінімальний діапазон виміру прискорення | 0.1 м/с2 |
| Мінімальний діапазон робочих частот | 10 |
| Напруга | 1.5 |
| Ширина | 30 |