






6 398 ₴
Домкрат підкатний гідравлічний двоштоковий низькопрофільний з прогумованою накладкою на рукоятці 3т (h min 75мм, h max 510мм) RF-T830018
Простий та зручний в експлуатації та транспортуванні домкрат.
Легко впорається з автомобілями та вантажами, що не перевищують вагу 3 тонни.
Максимальна висота підйому цього інструменту складає 510 мм. Висота підхвату дорівнює 75 мм. Особливістю даного домкрата є надійність.
Важливою частиною кожного автомобіля є домкрат. Він прийде на допомогу при заміні колеса у дорозі або при ремонтних роботах у гаражі. Незважаючи на безліч різновидів домкратів, їх принцип залишається незмінним, здійснення підйому ваги при невеликій дії зусиль автовласника.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Висота підйому | 510 мм |
| Власна вага | 29.7 кг |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Стан | Новий |
| Виробник | Max |