


790 ₴
Набір дюймових головок 12-гр. 1/2" 11 од. (на планці) TOPTUL GBAQ1102
Комплект з 11 торцевих головок з базовим розмірним рядом: 1 ", 1/2 ", З/4 ", З/8 ", 5/8 ", 7/8 ", 7/16 ", 9/16 ", 11/16 ", 1З/16 ", 15/16
Підходять для інструментів із посадковим квадратом 1/2".
Виготовлені головки з хром-ванадієвої сталі, що забезпечує їхню міцність та тривалий термін служби.
Сатиноване хромоване покриття створює додатковий захист від корозії металу, подряпин та дрібних пошкоджень.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Квадрат | 1/2" |
| Кількість в наборі | 11 шт. |
| Робочий профіль | Дванадцятигранник |
| Розмір max | 22 мм |
| Розмір min | 10 мм |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |