



1 043 ₴
Bлагомір деревини безконтактний 0,5-79,5% WINTACT WT6З0
Експрес-вимірювач вологості будівельних матеріалів. Широко застосовується у будівництві, що дозволяє виміряти вологість цегляної кладки, картону, деревини різних порід.
Він здатний аналізувати матеріал, не руйнуючи його. В основу роботи пристрою покладено принцип проникнення електромагнітних сигналів у поверхню, що аналізується.
Цим експрес-вимірювач вигідно відрізняється від будь-якого голчастого вимірювача, тому що руйнуючий метод вимірювання використовувати не завжди зручно, особливо якщо йдеться про такі матеріали, як гіпсокартон, м'які та тверді сорти деревини, цегла або готові вироби, наприклад, вже розкриті лаком ( віконні рами, двері, стільниці).
Безконтактний експрес вимірник легкий, компактний та простий у використанні. Додаткова перевага даної моделі – вимірювання температури повітря до приміщення. Завдяки невеликому за розміром датчику ідеально підходить для вимірювання вологості у важкодоступних місцях та матеріалу, що має округлий переріз.
Ця модель має 8 режимів вимірювання вологості деревини залежно від її щільності. Нижче наведено список порід деревини, що відповідають режимам вимірювання даного приладу.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | wintact |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.15 кг |
| Висота | 126 мм |
| Довжина | 64 мм |
| Крок виміру | 0.1 % |
| Максимальний діапазон вимірювання | 79.5 % |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 0.5 % |
| Похибка, ± | 1.5 % |
| Робоче середовище | Деревина, Целюлозно-паперові вироби, Цегла, Вироби з деревини |
| Температурна компенсація | Ні |
| Тип | Безконтактний |
| Ширина | 31 мм |