
2 018 ₴
Детектор прихованої проводки, дерева, металу PROTESTER PRO5500
Професійний інструмент, який дає провести пошук проводів і джерел перемінної напруги в діапозоні від 110-200B частотою 50-60Гц. Детектор здатний визначити провода під напругою на глибині до 5 см.
Так само він дозволяє виявити металоконструкції у стінах й інших конструкцій будівель. Прилад спроможний виявити магнітні метали на глибині до 5см і конструкції з кольорових металів до 8см, знайти дерев'яні перекриття балок опор і т. д. на глибині до 2 см.
Детектор має міцний прогумований корпус, кришка батарейного відсіку кріпиться гвинтом. Всі елементи приладу зроблені якісно і надійно. На передній панелі розташований великий РК-дисплей, на якому відображається інформація про режими виміру і виводяться результати вимірів. Дисплей обладнаний підсвіткою, що робить зручним використання приладу в темний час доби або при недостатньому освітленні. Haд дисплеєм розміщені світлодіоди для сигналізації високої напруги.
На задній панелі приладу розташований датчик і батарейний відсік. Живлення тестера здійснюється за допомогою батарейки 9B типу Крона. Постачається прилад разом з інструкцією, зручним чохлом і батарейкою.
Користуватися детектором дуже просто. Достатньо його включити і вибравши режим вимірювання (дерево, метал, проводка під напругою) піднести датчиком до об'єкта, що досліджується.
При відкритті іскомого матеріалу на екрані буде показано приблизна глибина до нього і за допомогою графічних індикаторів приблизне розположення. При виявленні високого напруження буде чутний попереджувальний звуковий сигнал і загоряється сигнальний світлодіод. Пристрій має три режими калібрування. Вони дозволяють точно налаштувати прилад для пошуку дерева, металу і проводки.
Детектор прихованої проводки, завдяки простому використанню і своїй універсальності буде корисний не тільки професійним будівникам і електрикам, але і для домашнього використання.
Під дисплеєм знаходяться кнопки управління приладом:
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROTESTER |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 72 мм |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Напруга | 9 В |
| Ширина | 29.5 мм |
| Глибина виявлення | |
| Максимальна глибина виявлення | 80 мм |
| Виявлення деревини | 20 мм |
| Виявлення кольорових металів | 80 мм |
| Виявлення чорних металів | 50 мм |
| Монітор | |
| Монітор | LCD |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.19 |