




1 359 ₴
Вимірювач кислотності та температури (pH-метр), 0-14 pH (+/-0,1%) Benetech GM760
Пристрій для контролю рівня кислотності рідин з можливістю одночасного вимірювання температури. Завдяки датчику температури pH-метр має функцію автоматичної температурної компенсації, що дозволяє визначати кислотність розчину з більшою точністю.
Всі показання приладу виводяться на рідкокристалічний двостроковий екран з підсвіткою. Розмір екрану дозволяє одночасно відображати кислотність рідини і температуру. Крім цього на екрані показаний рівень заряду батареї і одиниці вимірювання температури - ° C або ° F.
Управління pH-метром просте і інтуїтивно зрозуміле. Воно здійснюється за допомогою трьох кнопок на передній панелі пристрою:
Корпус GM760 виконаний з міцного пластика. Всі деталі корпусу зібрані без яких-небудь люфтів і зазорів і повністю виключають попадання вологи всередину приладу. Для захисту вимірювального електрода у прилада є спеціальний захисний ковпачок, а сам pH-метр поставляється в міцному пластиковому кейс.
Вимірник кислотності GM760 знайде своє застосування як на різних промислових підприємствах, так і в побуті. Перерахуємо лише деякі області застосування pH-тертера:
Функціональні особливості pH-метра GM760:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benetech |
| Країна виробник | США |
| Максимальна робоча температура | 60 °С |
| Максимальний діапазон вимірювань | 14 pH |
| Похибка, +/- | 0.1 pH |
| Тип | Портативний |
| Ціна поділки | 0.1 pH |
| Загальні | |
| Індикація | Світлова |
| Вага | 0.08 кг |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Ширина | 41 мм |
| Монітор | |
| Кількість рядків | 2 |
| Монітор | РК |