

4 199 ₴
Домкрат підкатний пневматичний 3,5т(6-12bar, h min 135мм, h max 420мм, 3 подушки, Ø270мм) Rock FORCE RF-YHQD-3WT-270A(3,5)
Домкрат підкатний пневматичний для швидкого та ефективного підйому легкових автомобілів. Здатний піднімати вантажі до 3,5 тонн. Мінімальна висота підхвату складає 135 мм, підходить для автомобілів із низьким кліренсом. Висота підйому - 420 мм забезпечує достатній простір для проведення ремонтних робіт.
Робоча хода: 285 мм.
Для роботи домкрата потрібне підключення до компресора, що подає стиснене повітря під тиском від 6 до 12 бар. Включає три розпірні гумові подушки діаметром 270 мм, що забезпечують стабільний та безпечний підйом авто.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Force |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вантажопідйомність | 3500 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Пневматичний |
| Висота підйому | 420 мм |
| Висота підхоплення | 135 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Стан | Новий |