
22 498 ₴
БЕНЗИНОВИЙ ГЕНЕРАТОР ZIPPER ZI-STE5500
ОСОБЛИВОСТІ:
Бензиновий генератор ZIPPER ZI-STE5500 - потужний генератор для автономної або аварійної подачі електроенергії для будівельних майданчиків, для саду, відпочинку, для дачі.
ПРИЗНАЧЕННЯ:
Модель ZI-STE5500 живить трифазних споживачів, забезпечуючи їх якісною електрикою в разі аварій на електромережах або в польових умовах.
ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Електроустановка успішно застосовується в житловій зоні, на виробництві, комунальними і дорожніми службами, а також витримає підключення зварювального апарату.
ПЕРЕВАГИ ZI-STE5500:
Чому Zipper?
- Висока якість і сертифікат ЄС всього обладнання Zipper, яке представлено з 2008 року на всьому європейському ринку
- Широкий модельний ряд
- Дуже зручний і сучасний дизайн
- Ціна є однією з найдоступніших на ринку України
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipper |
| Користувальницькі характеристики | |
| вага нетто | 84 кг |
| Габаритні розміри, ШхДхВ | 570х700х570 мм |
| Ємність бака | 25 л |
| Максимальна потужність двигуна | 5500 Вт (400 В); 1800 Вт (230 В) |
| Потужність двигуна S1 | 8500 Вт |
| Безперервна потужність, кВт | 5000 Вт (400 В); 1700 Вт (230 В) |
| Пробіг | 7 годин |
| Роз'єм | 1x 230 В 1x 400 В |
| Швидкість | 3600 об./хв |
| Стартер: | КДІ |
| Тип двигуна | 1-циліндровий 4-тактний двигун OHV |
| рівень звукової потужності | 95 дБ |