




37 550 ₴
Найміцніший стаціонарний екстрактор з одним отвором!
Вакуумна тяга повітря відмінно всмоктує надлишки тирси, що утворюються під час роботи верстата, які утворюються при механічній обробці деревини. патрубок під витяжку повертається на 180 °.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Вага | 45 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Діаметр входу | ⌀ 150 |
| Кількість фільтрувальних елементів | 1 |
| Потужністю | 1,5 кВт |
| Напруга | 400 В |
| Загальні розміри | 985x560x2210 мм |
| Об'єм пилового пакета | 190 л |
| Продуктивність | 3200 м³/год л/мин |
| Сила | 1,5 кВт |
| Швидкість обертання | 2850 об./хв |
| Етап фільтрації | до 5 мкм |