



43 240 ₴
Ручний штабелер Cormak P513 з вантажопідйомністю 500 кг і компактною конструкцією розроблений для переміщення і підйому вантажів у складах, магазинах, сервісних і торгових зонах, забезпечуючи зручність робіт у вузьких проходах та обмеженому просторі. Мінімальна висота вил 85 мм і поліуретанові ролики вил Ø70х30 мм дозволяють легко заїжджати під піддони, а максимальна висота підйому 1300 мм оптимальна для розміщення товарів на полицях і стелажах середньої висоти. Завдяки регулюванню ширини вил від 220 до 560 мм штабелер сумісний з різними типами піддонів.
Щогла виготовлена з міцної сталі і оснащена металевою сіткою для захисту оператора від падіння вантажу. Гідравлічний насос з ножним приводом забезпечує контрольований підйом і плавне опускання вантажу. Поворотні колеса, радіус повороту 1100 мм та ергономічна ручка дозволяють легко маневрувати між стелажами. Для стабільності при підйомі та фіксації у потрібному місці цей ручний штабелер 500 кг має ножне гальмо.
Більше дізнатися про ручні штабелери, їх конструкцію і переваги допоможуть відповіді на запитання.
Ножна педаль звільняє руки для стабілізації вантажу, дозволяє точніше дозувати підйом і зручніша в обмеженому просторі, де немає місця для роботи з важелем.
Регульовані вила дозволяють працювати з різними типами палет, піднімати нестандартні піддони або ящики і краще розподіляти навантаження. Це робить штабелер універсальнішим без ускладнення конструкції.
Такі штабелери відмінно підходять для роботи у вузьких проходах і обмеженому просторі, підйому та розміщення вантажів на низьких і середніх рівнях, роботи у торгових залах, а також завантаження і розвантаження вантажівок. Завдяки компактній конструкції і невеликій вазі, їх можна легко перевезти на інший об’єкт та зручно зберігати при невикористанні.
Коротші вила зменшують момент інерції, роблять штабелер слухнянішим при поворотах і дозволяють точніше позиціонувати вантаж. У вузьких проходах це відчувається одразу.
Обмеження висоти підйому пов’язані з фізичними можливостями оператора, стабільністю при ручному керуванні та безпекою експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Вантажопідйомність | 500 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 105 кг |
| Максимальна висота підіймальній силі | 1300 мм |
| Мінмакс. Висота вил | 85/1300 мм |
| Загальна висота з опущеними вилками | 1610 мм |
| Загальні розміри | 1380x570x1610 мм |
| Радіус повороту | 1100 мм |
| Розмір коліс | Ø120x50 мм |
| Розмір передніх коліс | Ø70x30 мм |
| Розміри виделок | 850x110 мм |
| Тип скера | Вручну |