
237 600 ₴
Підйомник 2-x стійковий 6т електрогідравлічний з верхньою синхронізацією LAUNCH TLT260AT.
Дана модель підйомника проста у використанні, повністю автоматизована. Подвійні гідравлічні циліндри забезпечують стабільне підняття і опускання автомобіля, забезпечуючи безпеку і надійність.
Підйомник має верхню синхронізацію. Для безпеки користувачів встановлено верхній граничний перемикач, за допомогою якого автомобіль уникне зіткнень з верхньою балкою під час підняття автомобіля.
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Launch |
| Вантажопідйомність | 6000 кг |
| Висота підйому | 192 см |
| Висота підхоплення | 110 мм |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Напруга живлення | 380 В |
| Потужність двигуна | 3 кВт |
| Тип автомобільного підйомника | Підйомники двостійкові |