








201 400 ₴
Переваги Gölz GS350A-XL:
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Алмазний диск | Ø350 мм |
| Довжина різання: Макс | 2000 мм (2200 мм) |
| Дыра | 25,4 мм |
| Клас захисту | IP54 |
| Годувати | Вручну |
| Максимальна глибина різання | 110 мм |
| Потужністю | 2,2 кВт |
| Напруга | 230 В, 50 Гц |
| Розмір таблиці | 2000×529 мм |
| Розміри обладнання (L×W×H) | 2770×740×1490 мм |
| Швидкість обертання | 2800 об/хв |
| Транспортні колеса | Да |
| Чиста/Валова вага | 135 кг |