






114 980 ₴
Каменеріз Gölz MS400AL - топове рішення у високоякісному алюмінієвому дизайні! Дуже широкий ріжучий стіл, легке транспортування, можливість косого зрізу під кутом 45°, збільшена глибина та довжина різу.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Алмазний диск | Ø400 мм |
| Водяний насос | Да |
| Довжина різання: Макс | 800 мм |
| Дыра | 25,4 мм |
| Клас захисту | IP54 |
| Годувати | Вручну |
| Максимальна глибина різання | 137 мм |
| Потужністю | 2,2 кВт |
| Напруга | 230 В, 50 Гц |
| Розмір таблиці | 560×560 мм |
| Розміри обладнання (L×W×H) | 1390×750×1330 мм |
| Швидкість обертання | 2800 об/хв |
| Транспортні колеса | Да |
| Чиста/Валова вага | 79 кг |