





43 810 ₴
Плиткорізний верстат Zipper ZI-FS250-1200 призначений для сухого і мокрого різання усіх видів плитки товщиною до 52 мм. Максимальна довжина різу становить 1200 мм. Поворот ріжучого блока до 45° дає змогу зручно виконувати кутові різи. Оснащений двигуном потужністю 1,2 кВт з живленням від напруги 230 В.
Швидкість обертання круга 2990 об/хв забезпечує якісне і чисте різання будь-якої плитки, а діаметр круга 250 мм і стіл розміром 1250x460 мм з можливістю розширення дозволяють працювати з досить великими заготовками. Для різання невеликих заготовок є обмежувач з вимірювальною шкалою. Знімні ніжки дають можливість зручно транспортувати обладнання з об’єкта на об’єкт і швидко його монтувати. Верстат може встановлюватися на ніжках або на рамі. В інтернет-магазині ви можете купити плиткоріз Zipper ZI-FS250-1200 з гарантією 12 місяців і доставкою по Україні.
Пропонуємо вашій увазі відповіді на часті запитання про плиткорізні верстати.
За типом керування плиткорізні верстати поділяються на ручні та автоматичні.
У верстатах для різання плитки застосовуються такі диски:
Наявність водяного охолодження у плиткорізі має такі переваги:
При виборі плиткоріза враховуйте:
Для збереження характеристик верстата необхідно:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipper |
| Користувальницькі характеристики | |
| Алмазний диск | Ø250x25.4x2.4 мм |
| Гарантувати | 12 місяців |
| Довжина різання: Макс | 1200 мм |
| Клас захисту | IP54 |
| Максимальна висота різання 90° | 52 мм |
| Максимальна висота різання 45° | 46 мм |
| Потужністю | S1 — 500 Вт, S6 — 1200 Вт |
| Напруга | 230 В, 50 Гц |
| Розмір таблиці | 1250x460 мм |
| Розміри обладнання (L×W×H) | 1740x520x1190 мм |
| Розміри паковання | 1680x595x620 мм |
| Швидкість обертання | 2990 об/хв |
| Рівень потужності звуку | 98 дБ(A) |
| Чиста/Валова вага | 59/67 кг |