
11 900 ₴
Домкрат підкатний гідравлічний двопоршневий з посиленим корпусом низькопрофільний 5т+гумова накладка (h mih 90-h max 550 мм) Forsage F-TR50001 (код 28329)
Призначений для підйому вантажів до 5 тонн. Перевагами такого інструменту є хороша висота підйому 575 мм і висота підхоплення 90 мм.
Завдяки гумовій опорі захищають кузов автомобіля від пошкоджень. Для безпечної роботи є гумова накладка на ручці домкрата.
Домкрат оснащений запобіжним клапаном, який не дає змоги піднімати вантажі важчі за 5 тонн.
Завдяки системі QUICK LIFT для досягнення граничної висоти достатньо 12 качків рукоятки. Домкрат підходить для використання на станціях техобслуговування і шиномонтажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Max |
| Вантажопідйомність | 5000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 550 мм |
| Висота підхоплення | 90 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |