


4 899 ₴
Домкрат підкатний 3 т (жаба) 140-460 мм Hazard T070203
Високоякісний гідравлічний підйомник 3T типу жаби.
Виготовлений із товстого сталевого листа, що забезпечує достатню жорсткість конструкції.
Зручний у використанні, оснащений 4 колесами, у тому числі 2 поворотними, що дозволяє швидко поставити домкрат у потрібне місце.
Працює у діапазоні від 140 до 460 мм.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Висота підйому | 460 мм |
| Висота підхоплення | 140 мм |
| Власна вага | 22 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Стан | Новий |