



2 970 ₴
Домкрат гідравлічний підкатний 2,5 т, 85–385 мм. з низьким підкатом 14,5 кг кейс VITOL DP-25385K
Домкрат підкатний призначений для швидкого та безпечного підйому автомобілів до 2,5 т. Володіє низьким підкатом, підходить для низьких автомобілів та тюнінгових машин.
Вага домкрата складає всього 14,5 кг, міцна конструкція гарантує безпечну та стабільну роботу. Міцний пластиковий кейс дозволяє зберігати домкрат у чистоті, забезпечуючи порядок у гаражі чи багажнику.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitol |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 385 мм |
| Висота підхоплення | 85 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 14.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |