









6 620 ₴
Безмасляний поршневий компресор Mast MOF1390/1100-30L з продуктивністю 175 л/хв і максимальним тиском 8 Бар буде ефективним рішенням для широкого спектра завдань, де необхідне чисте стиснене повітря (стоматологія, лабораторні роботи, фарбування, аерографія тощо). Двигун потужністю 800 Вт/ 1100 Вт (S1/S6) стійкий до перегріву і перевантажень, а прямий привід забезпечує передачу потужності без втрат. Об’єм ресивера 30 л дозволяє досить тривалу роботу без частих ввімкнень двигуна.
Двоциліндрова конструкція забезпечує рівномірну подачу стисненого повітря і стабільний тиск на виході. Поршневі кільця з тефлону мають низький коефіцієнт тертя, що забезпечує рівномірний рух поршнів і швидкий відвід тепла без використання мастила. Манометри в ресивері і на виході з редуктора дозволяють контролювати поточний тиск, а редуктор - точно виставити потрібний тиск. Термозахист двигуна, який автоматично зупиняє роботу обладнання при надмірному нагріві, робить цей поршневий компресор без масла надійним і довговічним.
Порівняно з масляними поршневими, безмасляні компресори Mast набагато тихіші в роботі, а збільшені оберти двигуна і великий діаметр поршнів забезпечують високу продуктивність.
Для кращого ознайомлення з безмасляними поршевими компресорами перегляньте відповіді на часті запитання.
Два циліндри ділять навантаження між собою. Це забезпечує вищу продуктивність без збільшення обертів, менше нагрівання кожного поршня, рівномірнішу подачу повітря і довший ресурс безмасляної групи.
Через відсутність мастила безмасляні компресори чутливі до перегріву. Термозахист вимикає двигун при критичній температурі, захищає обмотки і запобігає деформації полімерних ущільнювачів, збільшуючи робочий ресурс компресора.
Безмасляні компресори мають нижчий рівень шуму завдяки кільком конструктивним рішенням:
Безмасляні компресори мають меншу вагу завдяки відсутності картера з маслом, простішій компресорній голові і меншій кількості металу у вузлах.
При зниженій напрузі оберти двигуна падають. Це не тільки знижує продуктивність, але й погіршує ефективність охолодження, що швидко провокує перегрів і спрацювання термозахисту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAST KOMPRESSOREN |
| Вага | 17 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість приймача | 30 л |
| Час накачування приймача | 2 хв 13 сек |
| Кількість моторів | 1 штука |
| Максимальний тиск | 8 Bar |
| Потужність двигуна S6 | 1100 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Загальні розміри | 562x272x508 мм |
| Продуктивність | 175 л/хв л/мин |
| Розмір поршневого кільця | 62x48x0,8 мм |
| Розмір циліндра | 63x57,8x21,5 мм |
| Швидкість обертання | 2800 об/хв |
| потужність двигуна S1 | 800 ватт |
| Загальна потужність | Макс. - 1100 Вт |