









143 610 ₴
Автоматичний двоколонний підйомник REDATS L-220R з нижньою балкою та посиленим арматурним каркасом розроблений для професійних автосервісів, які працюють в орендованих або старих приміщеннях, де неможливо залити дуже товсту бетонну основу. Рама рівномірно розподіляє навантаження від підйомника на більшу площу основи, що дозволяє безпечно встановити обладнання на бетонну заливку товщиною 20 см. Вантажопідйомність 4 тонни підходить для обслуговування легкового транспорту, мікроавтобусів та легкої комерційної техніки.
Максимальна висота підйому становить 1930 см, що дозволяє вільно працювати з днищем, стоячи під транспортним засобом. Асиметричні телескопічні лапи (розмах передніх - 620-880 мм, задніх - 820-1260 мм) дозволяють зручніше розташувати авто на підйомнику та забезпечують кращий доступ до зони дверей і салону. Мінімальна висота лап 90 мм дає змогу обслуговувати низькі авто. Розблокування запобіжних стопорів здійснюється одним натисканням кнопки, що економить робочий час і зусилля механіка. Цей підйомник автомат з підсилюючою рамою має надійну систему безпеки і відмінно підходить для щоденної професійної роботи.
Краще розібратися в конструктивних особливостях двоколонних автомобільних підйомників допоможуть відповіді на запитання.
Вся вага автомобіля і самого підйомника передається на чотири невеликі опорні пластини у нижній частині кожної колони. Навантаження в точках кріплення дуже високе, тому тонка або неякісна підлога може тріснути чи розкришитися під вагою, що призведе до падіння підйомника.
Підсилююча рама розподіляє навантаження на значно більшу площу основи, що знижує тиск на квадратний сантиметр бетону. Завдяки цьому підйомник з підсилюючою рамою може бути надійно встановлений на бетонній підлозі товщиною 20 см (замість стандартних 30 см).
Телескопічні лапи дозволяють регулювати довжину підхватів, щоб адаптуватися до різних моделей автомобілів. Це робить підйомник універсальним для СТО.
Кінцевий вимикач зупиняє підйомник, коли підйомна платформа або автомобіль досягає максимально допустимої висоти. Без кінцевого вимикача оператор може ненароком підняти автомобіль вище допустимого рівня, що створює ризик пошкодження підйомника та транспортного засобу.
Швидкість підйому залежить від кількох факторів:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REDATS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Арматурний каркас | Да |
| Вага | 715 кг |
| Максимальна висота підіймальній силі | 9 - 193 см |
| Максимальна ширина транспортного засобу | 2500 мм |
| Напруга | 400 В |
| Корисне навантаження | 4 т |
| Час повністю піднятися | 50 стор. (на російській) |
| Розміри | ШxH — 3365x2824 мм |
| Розмах лапи | 620 — 1260 мм |
| Розмір основи колонки | 380x450 мм |
| Сила | 2,2 кВт |
| Телескопічні підіймачі | Да |
| Тип | Автоматично |
| Товщина заповнення | 20 см |