









279 080 ₴
Напівавтоматичний чотириколонний підйомник REDATS L-420 з вантажопідйомністю 4 тонни розроблений для професійних автосервісів, які займаються регулюванням геометрії коліс і загальним сервісним обслуговуванням легкових автомобілів, мікроавтобусів і легкої комерційної техніки. Рампи оснащені поворотними дисками для точного регулювання передньої осі автомобіля та задніми розсувними пластинами для горизонтального руху задньої осі авто при вимірюванні розвал-сходження. Спеціальні кришки дозволяють змінити положення поворотних дисків та закрити ніші підйомника. В комплект поставки входить траверса вантажопідйомністю 3 тонни.
Діапазон підйому - 250-1750 мм, швидкість підйому/опускання - близько 50 с. Регулювання ширини рамп у діапазоні 800-950 мм дозволяє адаптувати підйомник під різні колісні бази. Довжина платформ 4250 мм дає змогу обслуговувати довгі транспортні засоби. Цей підйомник для розвал-сходження має ручне розблокування запобіжних стопорів, що підвищує надійність конструкції і полегшує обслуговування.
Більше дізнатися про підйомники для розвал-сходження допоможуть відповіді на запитання.
Найчастіше для розвал-сходження використовуються чотириколонні підйомники, які дозволяють точне регулювання передньої та задньої осей. В автосервісах з обмеженою висотою приміщення використовуються платформні підйомники. Для регулювання геометрії коліс можуть застосовуватися і двоколонні моделі, але у цьому випадку необхідне дооснащення обертальними платформами або дисками.
На відміну від звичайних, підйомники для розвал-сходження на рампах мають спеціальні елементи для проведення вимірювань:
Обертальні диски дозволяють колесу вільно обертатися під час вимірювання кутів коліс, забезпечуючи точне регулювання сходження та розвалу без додаткових ручних маніпуляцій.
Стандартна вантажопідйомність для чотиристійкових підйомників, призначених для регулювання кутів встановлення коліс (розвал-сходження), становить 4 тонни. Але є спеціалізовані моделі з вищою вантажопідйомністю.
Траверса виконує 2 основні функції:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REDATS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість оливного бака | 12 л |
| Вага | 1285 кг |
| Обертові диски | 2 штуки |
| Висота підіймової осі | 105 - 375 мм |
| Висота рампи в стані спокою | 250 мм |
| Довжина драбини | 1010 мм |
| Довжина рампи (без сходів) | 4250 мм |
| Максимальна висота підіймальній силі | 250 - 1750 мм |
| Напруга | 400 В |
| Корисне навантаження | 4 т |
| Час повністю опускатися | 55 стор. (на російській) |
| Час повністю піднятися | 55 стор. (на російській) |
| Розміри | 5260x3140x2120 мм |
| Регулювання відстані рампи | 800 - 950 мм |
| Регульовані підіймальні опори осі | 880 - 1370 мм |
| Гумові накладки для обертових дисків | 2 штуки |
| Сидіння для обертових дисків | 685 мм + універсальні регулювальні кришки для дисків |
| Сила | 2,2 кВт |
| Ширина пандуса | 530 мм |