




1 574 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profline |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Максимальна кількість ударів | 4000 уд/хв |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Витрата повітря | 150 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Внутрішній діаметр шланга | 8 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Перехідний штуцер | Так |
| Набір насадок | Так |