




43 680 ₴
Циркулярна пила BAMATO HOS-500 - це ідеальне рішення для точної та ефективної обробки дров. З вихідною потужністю 3000 Вт вона надає достатньої потужності для легкого розпилення навіть найтовстіших колод до 170 мм, без зайвих зусиль. Пильне полотно HM із 40 зубцями забезпечує швидкі та чисті розпили. Виготовлена з високоякісного матеріалу, міцна і довговічна конструкція цієї циркулярної пили забезпечує особливу стабільність та надійність. Завдяки практичному та компактному дизайну, її легко транспортувати та використовувати в різних робочих середовищах. Додатковою зручністю є гумові шини, які забезпечують стабільність під час експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BAMATO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантувати | 12 місяців |
| Довжина різання | 1000 мм |
| Мінімальна довжина різання | 250 мм |
| Напруга | 230 V |
| Пиляльне лезо (особливо) | 505x30 мм |
| Розміри встановлення | 1015x740x915 мм |
| Швидкість різання Лезо пили | 2800 м/с |
| Здатність до різання круглої деревини | 170 мм |
| Транспортні розміри | 788x770x1129 мм |
| Чиста/Валова вага | 56,6/73 кг |