

649 ₴
Домкрат гідравлічний пляшковий одноштоковий 195-370 мм 5 т Silver S11095
Гідравлічний пляшковий домкрат застосовується для безпечного підйому автомобілів з максимальною вагою 5 т при ремонті та технічному обслуговуванні. Модель виготовлена з міцної сталі, відрізняється компактною конструкцією та невеликою вагою, що робить її зручною у транспортуванні та експлуатації.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver |
| Стан | Новий |
| Тип | Гідравлічний |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Вантажопідйомність | 5000 кг |
| Висота підйому | 370 мм |
| Висота підхоплення | 195 мм |
| Власна вага | 3 кг |