




2 260 ₴
Підкатний гідравлічний домкрат в кейсі низькопрофільний 80-360 мм 2.5 тонн Silver S10662
Гідравлічний підкатний домкрат застосовується для безпечного підйому автомобілів з максимальною вагою 2,5 т при ремонті та технічному обслуговуванні, підходить для щоденного використання в автомайстернях, на шиномонтажі або в приватному гаражі.
Мінімальна висота підхвату 80 мм робить його ідеальним для спортивних автомобілів та автомобілів із заниженою підвіскою. Оснащений поворотною рукояткою та практичним кейсом для перенесення, для зручного використання як у гаражі, так і в дорозі.
Особливості:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver |
| Вантажопідйомність | 2500 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 360 мм |
| Висота підхоплення | 80 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 12.5 кг |
| Стан | Новий |