


30 199 ₴
Домкрат пневмогідравлічний підкатний 50 т 195-420 мм Silver S10666
Пневмогідравлічний домкрат із вантажопідйомністю 50 тонн, призначений для професійного використання, ідеально підходить для роботи з важкими транспортними засобами, будівельною технікою та іншими великими об'єктами. Домкрат працює від стисненого повітря, що дозволяє значно прискорити процес підйому та підвищити його ефективність.
Регульована ручка з трьома діапазонами дозволяє зручніше маніпулювати інструментом, що робить його придатним для різних умов експлуатації. Ідеально підходить для використання в автосервісах, будівельних компаніях, підприємствах, що працюють з важкою технікою.
Характеристики:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver |
| Вантажопідйомність | 50000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Пневмогідравлічний |
| Висота підйому | 420 мм |
| Висота підхоплення | 195 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 52 кг |
| Стан | Новий |